Maltepe Mah. TTM1

Zeytinburnu/İSTANBUL

0 212 481 08 86

0 532 692 46 78

Eczane Kutusu

Eczane Kutusu Fiyatları Ve Özellikleri

Karton Eczane Kutusu

Eczane ürünlerinin neredeyse tamamında kullanılan ambalaj karton kutu şeklindedir. İkra Ambalaj olarak karton eczane kutusu üretimimiz mevcuttur. İlaç, eldiven, dezenfektan, vitamin, krem, maske gibi sayısız eczane ürünlerinde üretim yapan firmalar karton kutu siparişlerinizi seri olarak üretiyor ve zamanında nakliye tercihinize göre teslim ediyoruz. Özellikle ilaç sektöründe en sık tercih edilen kutu çeşidinin karton olmasının sebebi; hem görselinin yüksek olması hem muadili olan plastik gibi maddelere öre daha organik bir tercih olmasıdır. Bunun yanı sıra ürün ile ilgili bilgilerin daha üzerinde yer alabilme özelliği mevcuttur. Eczane raflarında yıllardır yerini alan karton ilaç kutuları satışı destekleyen bir ambalaj ürünüdür.

Karton Eczane Kutusu Özellikleri Ve Önemi Nedir?

Eczane ürünlerinin karton kutusunda ürünün özellikleri, üretim tarihi, son kullanma tarihi, ürün ile ilgili uyarılar gibi önemli bilgiler birçoğu yer almaktadır. Bu anlamda eczane kutuları bilgilendirme amaçlı olarak önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda eczane ürünlerinin üreticiden satıcı eczanelere sağlıklı ve zarar görmeden ulaştırılmasını sağlar. Birçok eczane malzemesini nemli ortamdan ve yıpranmasından korur. İnsan sağlığını birebir oranda etkileyen eczane ürünlerinin tüm aşamaları önemlidir. Bu doğrultuda taşınma ve muhafaza edilmesini sağlayan karton eczane kutuları çok önemlidir. Karton eczane kutu üretiminde özenli bir çalışma yürütülmelidir. Kullanılan kağıt malzemesinin kalitesinin yanında üzerine baskı yapılacak boyanın da kalitesine çok dikkat edilmelidir.

Eczane Kutusu Üretimi Nasıl Yapılır, Teslimat Süreci Nedir Ve Fiyat neye Göre Belirlenir?

İkra Ambalaj olarak büyük küçük tüm işlerimizde itinalı üretim yapmaktayız. Ancak eczane sektöründe bu itinamızı kat kat arttırmaktayız. Karton eczane kutusu üretim sürecine geldiğimizde. Sipariş veren firma kutu tasarımını tarafımıza iletir ya da grafikerlerimiz tarafından istekleri doğrultusunda hazırlanan tasarım onayı alınarak, baskıya alınır. Seri üretim sonucunda özenle paketlenen kutular yine sipariş veren firmanın isteklerine göre belirlenen nakliye seçeneğiyle zamanında teslim edilir. Eczane kutusu fiyatları da bu üretim sürecinde sipariş veren firmanın isteklerine göre değişmektedir.

Tüm eczane ürünleri karton kutusu ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Alanında profesyonel kadromuz ile tüm kutu ihtiyaçlarınızı birlikte doğru çözüme ulaştıralım.

Call Now Button