Maltepe Mah. TTM1

Zeytinburnu/İSTANBUL

0 212 481 08 86

0 532 692 46 78

Eldiven Kutusu

Karton Eldiven Kutusu Fiyatları Ve Özellikleri

Karton Eldiven Kutusu

Son günlerde yaşanan Covid- 19 ( Corona) virüs salgını sebebiyle hijyenik eldiven kullanımı artış gösterdi. Koruyucu özellikleri sebebiyle kişilerin gündelik hayatlarında tercih ettikleri eldivenlerin üreticiden halka hijyen ve korunaklı ulaşmasında önemli bir yere sahip olan ambalaj ürünü karton kutu üretimimiz tüm hızıyla devam etmektedir.

Karton Eldiven Kutusu Neden Kullanılır?

  • Sağlık sektörü, toplu alanlarda çalışanlar ve  market alışverişi gibi temas gerektiren günlük işlerde Covid-19 salgınından kişisel korunma amaçlı olarak hijyenik eldivenler kullanılmaktadır. Bu doğrultuda eldivenlerin kişilere ulaşmasında hijyen olmasını sağlamak amaçlı olarak kullanılır.
  • Eldivenlerin taşınma sürecinde yıpranma, yırtılma gibi olumsuzluklardan korumak amaçlı kullanılır.
  • Kişilerin toplu alımlardan sonra kullanım sürecinde saklama ve kullanım kolaylığı sağlaması amacıyla eldivenler için karton kutu kullanılır.

Eldiven Kutusu Özellikleri Nelerdir?

Karton eldiven kutusu üretici firmaların tercihlerine göre şekillenmektedir. Karton özelliği genel olarak 250 gr Amerikan Bristoldür. İçerisine koyulacak eldiven sayısı doğrultusunda da ölçüleri değişiklik göstermektedir. Üzerine ise üretici firmaların isteği doğrultusunda markaya özel görsel, logo, slogan ve bilgilendirici yazılar basılmaktadır. İsteğe göre eldiven kutusu tasarımı bünyemizde çalışan grafikerler tarafında da yapılır ya da üretici firmaların tarafımıza ilettiği tasarım da kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra eldiven kutusunda istenilen ölçüler üzerinden üretim yapılmasının yanı sıra, elimizde mevcut bulunan ölçülerle daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Karton Eldiven Kutusunun Üretim Süreci Nasıldır?

Bizimle iletişime geçen üretici firmaların sipariş adedi, ölçü, tasarım özellikleri gibi bilgileri tarafımıza ilettiğinde fiyat bildirilir. Baskı onayı veren üretici firmaların ürünü baskıya alınarak seri üretime geçilir. Taahütte bulunduğumuz teslimat süresinde zamanında teslimatla seçilen (kargo, nakliye, ambar) gibi teslimat yöntemiyle firmaya teslim edilir.

Karton Eldiven Kutusu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Firmaların eldiven kutusu özelliklerindeki taleplerine göre fiyatları da belirlenmektedir. Bu özellikler karton türü, gramajı ve ölçüsüdür. Bunun yanı sıra eldiven kutusu fiyatlarında en etkili olan unsur sipariş adedidir. Düşük adetlerde daha yüksek fiyat, yüksek adetlerde ki siparişlerde ise daha düşük fiyatlandırma olur. Kutu tasarımında farklılığa gidilmesi de fiyatları etkileyen bir unsurdur. Aynı zamanda standart özellikteki kutu fiyatlarımız da mevcuttur. Tüm detaylı fiyat bilgileri için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Call Now Button