Maltepe Mah. TTM1

Zeytinburnu/İSTANBUL

0 212 481 08 86

0 532 692 46 78

Küp Not

Küp Not Nedir?

Küp not; etrafındaki karton yuva ile bir arada dağılmadan durabilen en önemli ofis malzemelerinden biridir. Dış kısmında yada iç kağıtlarında markaya özel yer alan slogan, logo ve iletişim bilgileriyle önemli bir reklam ve promosyon ürünüdür. Adını en, boy, yükseklik eşitliğinden almaktadır. Aynı zamanda “unutmayınız kartı” olarak da bilinmektedir.
Küp Not Kullanım Alanları Ve Avantajları Nelerdir?
Firmaların marka reklamlarını gerçekleştiren kullanışlı bir promosyon ürünü olmasının yanı sıra, markanızın müşterileriyle arasında ki bağı sağlamlaştırır ve ürün içeriğindeki not kağıtlarında yer alan firma iletişim bilgileri ile kolaylıkla firmanıza ulaşımı sağlamaktadır.
Gün içerisinde hızlı ve kolay kullanımı ile telefon görüşmelerinde ki dipnotları, unutulmaması gerekenleri, adres telefon mail gibi gerekli kısa bilgileri hemen not almak için kullanabileceğiniz ofis ortamının vazgeçilmezlerindendir.
Kısacası pratik kullanım alanlarıyla ofis içerisinde kullanışlı, etkili reklam aracı olmasıyla da promosyon ürünü olarak avantajlı bir ürün olarak tercih edilmektedir.

Küp Not Çeşitleri Nelerdir?

Ürün kullanım amacı, boyutları, malzemesi gibi özelliklere bağlı olarak farklı çeşitlerde üretimi yapılmaktadır. Küp not çeşitlerinin genel ölçü ve özellikleri şöyledir; kutu içi 500 yapraktır, sayfaların ölçüsü 8×8 cm’ dir, kutu yüksekliği 5cm’dir, kutu 300 gr Amerikan Bristol, içkağıt 80 gr 1. hamurdur.
İkra Ambalaj olarak; tüm küp not ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. İşinde profesyonel ekibimizden markanızın reklamında fayda sağlayacak ve ofis içerisinde kolay kullanım sunacak küp not çeşitleri ve özellikleriyle ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Call Now Button