Maltepe Mah. TTM1

Zeytinburnu/İSTANBUL

0 212 481 08 86

0 532 692 46 78

Taslama Kutu

Genellikle lüks ürün grupları için tercih edilen ve sektörde lüks kutu olarak da bilinen taslama kutu; 1 mm’ den başlayarak ve 4 mm’ ye kadar sert mukavva üzerine fantezi kağıt, kuşe, cilt bezi, kumaş gibi kaplama malzemeleriyle taslama yapılarak elde edilen kutu çeşididir. Kaplama malzemelerinin er birine özel olarak değişen tutkal yoğunluğu ve bekleme süresi mevcuttur. Bu anlamda taslama kutuların üretim sürecinde oldukça büyük bir el işçiliği, tecrübe ve özen gerektirir. Alternatifi standart karton kutulara oranla oldukça sert, kalın, ağır ve dayanıklıdır.

Taslama Kutu Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Alternatifi standart karton kutulara oranla oldukça sert, kalın, ağır, daha dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde narin yada değerli ürünlerin taşınmasında ve saklanmasında avantaj sağlar. Uzun ömürlü kullanımıyla müşterilerin yıllarca kullanabileceği taslama kutulara üzerine bastıracağınız logo, bilgi ve sloganlarla tanıtımınız diğer müşteri adaylarınıza ulaşır.

Sert mukavva üzerine çeşitli materyaller kullanılabilmesi geniş çeşitlilik sağlar. Böylece arkanızı bir adım öne taşıyacak şık bir görünüm yakalayabilir. Aynı zamanda da farklı tasarımlarla akılda yer edebilirsiniz.

Özellikle narin ve pahalı ürünlerde yüksek ölçüde güvenli taşıma, saklama ve muhafaza etme süreçlerini sağlar.

Taslama Çeşitleri Nelerdir?

Taslama kutuların üzerine serigrafi, varak ve ofset baskı uygulanabilmektedir. Taslamasında da kuşe, fantezi kağıt, kumaş gibi malzemeler uygulanabilir. Kapaklı, silindir, kare, küçü, büyük tüm tasarımlar uygulanabilir. Tüm bu özelliklerin kullanılabilmesi sebebiyle taslama kutu oldukça çeşitlidir. Başlıca taslama kutu çeşitleri ve bu çeşitlerde genel olarak kullanılan sektörler aşağıda ki gibidir;

  • Mıknatıslı Kutu ( Tekstil, kozmetik, hediyelik, teknoloji, saat vs. )
  • Kutu Kapak Taslama Kutu ( Ev tekstili, mücevher, aksesuar vs.)
  • Çekmeceli Kutu (Promosyon, sunum, çiçek, çikolata, Çatal bıçak takımı, hediyelik, takı, ayakkabı vs. )
  • Troklu Kapak Taslama Kutu ( nevresim takımı, fincan takımı, kozmetik vs.)
  • Duvarlı Taslama Kutu ( Özel Sunum Kutuları )

 

Taslama kutu ihtiyaçlarınızda doğru çözüm, kaliteli üretim ve zamanında teslimat ilkelerimizle hizmet vermekteyiz. Muadillerine göre çok daha fazla tecrübe, bilgi ve özen isteyen süreçlere sahiptir. Bu sebeple işi ehline bırakmak, taslama kutu ihtiyaçlarınız için en önemli kısmıdır. Ürünlerinize uygun, farklı ve ilgi çekici görünüm sağlayan tasarım ve grafik süreçlerinde en doğru seçimi yapmanız aynı zamanda da varsa mevcut kutu tasarım numuneniz üzerinden kaliteli ve sorunsuz hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button