Maltepe Mah. TTM1

Zeytinburnu/İSTANBUL

0 212 481 08 86

0 532 692 46 78

İkra Ambalaj olarak prestij ve kalitenizi doğru yansıtmak adına karton çanta, kutu ve diğer tüm matbaa ürünleri ihtiyaçlarınız için en doğru adresiz. İş ahlakımızı “ Ticarette en büyük hile, dürüst olmaktır.” ilkesinden ilham alarak temellendirmeye devam ediyoruz. Yılların bize vermiş olduğu iş tecrübemiz ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Her yeni işimizde hedefimiz; tatmin olmuş ve mutlu bir müşteri daha kazanabilmektir. Kapımızı çalan her bir müşterimize aynı heyecan ve ciddiyetle yaklaşıyoruz.Bizlere güvenerek verdiğiniz hiçbir iş küçük veya büyük gibi bir sınıflandırmaya tabi tutmuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin  karton çanta, kutu ve diğer tüm matbaa ürünleri ihtiyaçlarını sıkı sıkıya bağlı olduğumuz; doğru çözüm, yüksek kalite, seri üretim ve zamanında teslimat prensiplerimizden ayrılmadan karşılamaya gayret ediyoruz.

İşe müşteriyi can kulağıyla dinlemek ile başlıyor, anlatılanı doğru analiz edip en kısa zamanda birden çok çözüm üretiyoruz. Ya hayal ettiğimizi size beğendiriyor ya da sizin hayal ettiğiniz ürünü hayata geçiriyoruz. Sonrasındaki görevimiz kaliteli iş gücü ve ham maddeyi temin etmek oluyor. İşimizin her aşamasında kalite standartlarından asla vazgeçmiyoruz. “ zamanında teslim” prensibimiz ile iç içe girmiş bu ilkemizi, uygulamaya dökerken bir diğer prensibimiz olan “ yüksek kalite” yi elden bırakmamak için; gerek İkra Ambalaj olarak biz, gerekse iş birliği içinde bulunduğumuz değerli meslektaşlarımız ve gerekli terhisatla tam kapasite bir üretim sağlıyoruz. İşin müşteriye taahüt edilen zamanda teslim edilmesinin, karşılıklı güven ve memnuniyet açısından ne kadar mühim bir yer teşkil ettiğini farkındayız. Bu farkındalıkla beraber, taahütlerimizi vaktinden önce yerine getirme konusunun üzerinde hassasiyet ile duruyoruz.

 

Call Now Button