Maltepe Mah. TTM1

Zeytinburnu/İSTANBUL

0 212 481 08 86

0 532 692 46 78

Kolonya Kutusu

Kolonya Kutusu Özellikleri Ve Fiyatları

Karton Kolonya Kutusu

Bir tür parfüm olan kolonya; etil alkol, su ve hoş koku veren (limon, çiçek gibi) maddelerin karışımından üretilir. Kültürümüzde misafire ikram edilmek üzere evimizin baş köşesinde yer alan ancak zamanla yerini parfümlere bırakan kolonya Covid-19 ( Corona) salgını sebebiyle günümüzde oldukça hızlı bir dönüş yaptı. Bilim insanları açıklamalarında kolonyanın el dezenfektanlarıyla aynı ölçüde virüsten koruma özelliğine sahip olduğunu söylemişlerdir. Bu doğrultuda kolonya tüketimi oldukça fazla artmıştır. Hatta uzunca bir süre stokları biten kolonya satın almak isteyen kişiler tarafından bulunamamıştır.

Günümüzde devam eden salgının süresi belli olmamakla birlikte birçok firma kolonya üretimine yöneldi. Öyle ki; salgın süresi boyunca kolonya kişilerin en önemli ihtiyaçlarından biri olarak başı çekecek bir malzeme. Ülke olarak el dezenfektanı bize uzak bir malzeme iken kültürümüzde yer alan kolonya kullanmak çok daha tercih edilir bir durumda. Kolonya kullanımının artışıyla birlikte kolonya kutusu üretimi oldukça çok önem arz etmekte.

Karton Kolonya Kutusu Üretimi Nasıl Gerçekleşir?

İkra Ambalaj olarak kolonya üreticilerinin karton kutu ihtiyaçlarını karşılamak için üretim yapmaktayız. Firmaya özel tasarım yapılarak baskıya alınan siparişleriniz alanında deneyimli kadromuz ve modern makinelerle seri üretim yapılmaktadır. Üretim sonunda nakliye tercihinize uygun olarak zamanında teslim edilmektedir.

Kolonya Kutusu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kolonya kutusu fiyatları firmanın karton malzeme kalitesi, ölçü ve adet tercihine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle adet yüksek olduğunda fiyatın daha uygun olacağı önemli bir detaydır. Diğer özelliklerdeki fiyat farkının da isteğe bağlı ve kaliteyle doğru orantılı olarak artıp azaldığını söyleyebiliriz.

Kolonya Kutusu Kaç Günde Teslim Edilir?

Şu süreçte zamanında teslimatın üretici firmalar için önemini farkında olarak bu konuda üzerimize düşen görevi tüm yoğunluğa rağmen üstlenmekteyiz. Sipariş adedi ve teslim edilecek şehre göre değişiklik gösteren teslimat süresini en aza indirmek için çalışıyoruz.

Kolonya üretiminde özellikle taşıma ve muhafaza etme bakımından çok önemli olan ambalaj ürünüdür. Kolonya üreticisi firmaların perakende satışa gönderirken, perakende satış sırasında ve satın alan kişilerin kullanırken muhafaza etme sırasında kolonya kutusu kullanımı gerekmektedir. Tüm karton kolonya kutusu üretimi ihtiyaçlarınızda bizimle mutlaka iletişime geçin.

Call Now Button